Dragi naši pacijenti i klijenti Optike i Poliklinike Fokus,

Sa zadovoljestvom Vas želimo obavijetiti da smo odlučili otvoriti vrata naše Optike i Poliklinike 4.05.2020.

U našem objektu smo osigurali provjetravanje prostora, mjere pojačane higijene i svakodnevno dezinficiranje prostora, osigurali punktove  s dezinfekcijskim sredstvima, te plakate o pravilnom pranju ruku.

Ovim putem molimo pacijente i klijente Optike da ne dolaze sa nepotrebnom pratnjom i da dođu sa maskom na licu i da u slučaju bilo kakvih simptoma (visoka temperatura, bol u mišićima, slabost, kašalj i umor) otkažu telefonski svoj termin za pregled.

Sve pacijente i klijente kojima je određena samoizolacija ili su bili u doticaju sa takvom osobom molim da ne dolaze i da ostanu kod kuće radi naših najugroženijih građana :-)

Hvala Vam na razumijevanju i vidimo se :-) Svoj termin možete dobiti na tel 042200-443.