Dragi naši pacijenti i klijenti Optike i Poliklinike Fokus,

Vlada Republike Hrvatske je jučer donijela odluku o nastavku rada trgovina sa specijaliziranim ortopedskim pomagalima (u našem slučaju: naočale) i zdravstvenim ustanovama (očna ordinacija).

U našem objektu smo osigurali provjetravanje prostora, mjere pojačane higijene i svakodnevne definfekcije prostora, osigurali punktove  s dezinfekcijskim sredstvima, te plakate o pravilnom pranju ruku.

Ovim putem molimo pacijente i klijente Optike da ne dolaze sa nepotrebnom pratnjom i da u slučaju bilo kakvih simptoma (visoka temperatura, bol u mišićima, slabost, kašalj i umor) otkažu telefonski svoj termin za pregled.

Sve pacijente i klijente kojima je određena samoizolacija ili su bili u doticaju sa takvom osobom molim da ne dolaze i da ostanu kod kuće radi naših najugroženijih građana :-)

Hvala Vam na razumijevanju i vidimo se :-)