P0štovani pacijenti !!!

Od 1.1.2015. godine možete obaviti svoj pregled, dijagnostičku pretragu ili ambulantni operativni zahvat preko dodatnog osiguranja – Croatia zdravstveno osiguranje.

Kontaktirajte svog predstavnika u Croatia osiguranju i dobit ćete ubrzo svoj termin za pregled u našoj ordinaciji.

cro-osiguranje

Od 1.10.2016. godine možete obaviti svoj pregled, dijagnostičku pretragu ili ambulantni operativni zahvat preko dodatnog osiguranja – Triglav zdravstveno osiguranje.

Kontaktirajte svog predstavnika u Triglav osiguranju i dobit ćete ubrzo svoj termin za pregled u našoj ordinaciji.

triglav-osiguranje

Od 1.01.2017. godine možete obaviti svoj pregled, dijagnostičku pretragu ili ambulantni operativni zahvat preko dodatnog osiguranja – Grawe zdravstveno osiguranje.

Kontaktirajte svog predstavnika u Grawe osiguranju i dobit ćete ubrzo svoj termin za pregled u našoj ordinaciji.